Wypominki listopadowe

Poniedziałek 9 listopada: Wypominki z rodzin: KULON Zofia, FORYT, MADYCKI Józef i Halina, SYCZ Magdalena, KACZMARZ Teresa i Stanisław, ADAMSCY Halina i Ryszard, GODKOWSKA Katarzyna 

Wtorek 10 listopada: Wypominki z rodzin: PYRZAK Anna i Jan, MAJGIER Elżbieta, SAWKA Michał, ŻÓŁTAK Wiesław i Janina, GÓRNIAK Janina, PEMPUŚ Helena, oraz z rodziny KORABIOWSKICH

Środa 11 listopada: Wypominki z rodzin: KALAWSKA Agnieszka, DRYMAJŁO Grażyna i Stanisław, GŁUSZKO Józef i Helena, BIEGAJ Zbigniew, SYDOR Genowefa, BAZAN Anna i Czesław, SYDOR Andrzej i Ewa.

Czwartek 12 listopada: Wypominki z rodzin: KIEREPKA Krzysztof, PONIEWAŻ Maria, GUT Kazimierz, SZCZERBIAK Edmund, PEMPUŚ Edward, ADAMSCY Beata i Józef, WILK Władysław

Piątek 13 listopada: Wypominki z rodzin: MIELNIK Władysława i Zdzisław, KRYŃSCY Tomasz i Małgorzata, KUSZAJ Stanisław, KUSZAJ Halina, KRYŃSKA Helena i Jan, MILANIK Wiktoria i Stanisław, BARAN Katarzyna i Jan, ADAMSKA Helena

Sobota 14 listopada: Wypominki z rodzin: LITWIN Wiktoria, POGORZELEC Maria, BARAN Julian, TRELA Anna i Krzysztof, KOPACZYŃSKA Krystyna, PEMPUŚ Helena i Zbigniew, KASZYCCY Jolanta i Czesław

Niedziela 15 listopada: Leszno 15.00 Nieszpory za wszystkich zmarłych

Poniedziałek 16 listopada: Wypominki z rodzin: ŚLĄCZKA, SMYK Ewa i Tadeusz, STUDZIŃSCY Agnieszka i Janusz, MATEJKO Krystyna, rodzina KĘDZIOR, ZIMOŃ Czesława, CZYSNOK Maria i Bogdan, BARAN Helena

Wtorek 17 listopada: Wypominki z rodzin: FRANKIEWICZ, GÓRNIAK Piotr i Irena, SMYK Bożena i Ryszard, JAMROZY Maria, SŁAWIŃSCY Maria i Ryszard, OŁESZKO Halina, rodzina PIETRUSZKA, SMYK Helena i Bronisław

Środa 18 listopada: Wypominki z rodzin: PŁOCICA, KIELAR Eugeniusz, HATYLAK Stanisława, ZIMOŃ Jan, SYCZ Władysław, WAWRO Agnieszka, SOCHA Anna, WALCISZEWSKA Cecylia

Czwartek 19 listopada: Wypominki z rodzin: RADIO Wanda i Eugeniusz, ZWIERKOWSKI, ZÓŁKIEWICZ Genowefa, MIKULEC Marta i Jerzy, FIDOR Kazimierz, OCHAB Maria, RADIO Magdalena i Piotr, rodzina KOCIUBÓW, BINKO Tomasz

Piątek 20 listopada: Wypominki z rodzin: STEFANISZYN Małgorzata, NESTER Zbigniew, HERMAN Danuta, BIEGAJ Irena i Józef, MROŹNIK Stefan, PRZYBYLSCY Józefa i Wacław, SAJDAK Łucja i Ryszard

Sobota 21 listopada: Wypominki z rodzin: WILK Agnieszka, PEMPUŚ Zofia i Władysław, BUĆ Stanisław i Janina, BUĆ Jolanta i Dariusz, SOLIMA Aniela, KORNAK Maria i Stanisław, rodzina SIUTKÓW, PEMPUŚ Leszek.

Niedziela 22 listopada: 
Leszno 7.30 Msza Święta Wypominkowa,
Nakło 14.00 Nieszpory (wypominki rodzin ze Starzawy)

Poniedziałek 23 listopada: wypominki z rodzin: GŁUSZKO Jania i Stanisław, KAZIMIERZ Maria, ZIMOŃ Klaudia, BOBOLA Joanna, SZOR Ewelina i Maciej, ZIMOŃ Julian, rodzina MAKUCH, WAWRO Józef i Stanisława, BIJAN Danuta.
 
Wtorek 24 listopada: wypominki z rodzin: RYZNER Helena i Włodzimierz, PEMPUŚ Henryk, FRANKIEWICZ Maria, PONIEWAŻ Anna, PONIEWAŻ Krystyna, BIEGAJ Urszula, MAZIARZ Janina i Czesław,

Środa 25 listopada: wypominki z rodzin: ZIMOŃ Stanislaw i Stefania, GŁUSZKO Jadwiga, GŁUSZKO Piotr i Elżbieta, GRODECCY Bożena i Mariusz, MADYCCY Agata i Mariusz, SOKOŁANKO Elżbieta, SAMOIŁ Alicja, SZWIEC Jan.

Czwartek 26 listopada: wypominki z rodzin: ŚWIRZYŃSCY Bogumiła i Marek, CHMIEL Katarzyna, rodzina PODWYSZYŃSKICH, ZIOBRO Ewa, JAGIEŁŁO Anna, BOBER Maria, rodzina DYSZKIELEWICZ

Piątek 27 listopada: wypominki z rodzin: MIELNIK Jan, MUZYKARZ Danuta, CZAJA Wiesława i Jan, ZIMOŃ Lucyna, RABIEJ Małgorzata, NOGA Jarosława, FORYT Magdalena i Maciej, MADYCCY Agnieszka i Sylwester

Sobota 28 listopada: wypominki z rodzin: MATUSIEWICZ Władysława, rodzina SOZAŃSKICH, HRYCELAK Halina, KONTEK Grzegorz i Barbara, MAZIARZ Ewelina i Marek, ZIOBRO Maria, CHUDZIO Kazimierz i Alfreda, rodzina SZKÓŁKA